ČESKÁ STRANA RAKOUSKÁ STRANA

Předseda
Pavel Hroch (náměstek hejtmana)

Předseda
LAbg. Bgm. Margit Göll

Místopředseda
Ing. František Štangl (ředitel Jč muzea v Českých Budějovicích)
Ing. Jaromír Slíva (starosta České Velenice)

Místopředseda
NR Lukas Brandweiner (předseda regionálního sdružení Waldviertel)
Starosta BR Eduard Köck (starosta Thaya, předseda Thayaland small region future space)

Vedoucí sekretariátu
Ing. Alena Seberová (ředitelka Jihočeské Silvy Nortici)

Vedoucí sekretariátu
Christian Haider, MA, BA (Büroleiter, NÖ. Regional. GmbH)

Okres České Budějovice
Ing. Jiří Svoboda (primátor České Budějovice)
Ing. Petr Jenkner (starosta Borovany)
Mgr. Věra Korčaková (starostka města Trhové Sviny)

Starosta okresu Gmünd
Helga Rosenmayer (starostka Gmünd)
starosta Gerhard Kirchmaier (starosta Heidenreicherstein)
starosta Patrik Layr (starosta Weitra)

Okres Jindřichův Hradec
Ing. Kateřina Marková (místostarostka Dačice)
Ing. Jaromír Slíva (starosta České Velenice)
Mgr. Jiří Zimola (člen rady Nová Bystřice)
Ing. Jan Mlčák (starosta Jindřichův Hradec)

Okres Waidhofen/Thaya starosta Robert Altschach (starosta Waidhofen/Thaya)
starosta Annette Töpfl (starosta Vitis)

Okres Tábor
Ing. Štěpán Pavlík (starosta Tábor)

Starosta okresu Zwettl
Josef Schaden (starosta Schweiggers)
starosta Arnold Bauernfried (starosta Bärnkopf)

Okres Písek
Ing. Arch. Petra Trambová (místostarostka Písek)
Michal Horek, (místostarosta Milevsko)
Pavel Hroch (starosta Kovářov)

District Horn:
Bgm. Franz Linsbauer (Bgm. Langau)
LAbg. Josef Wiesinger (Gars am Kamp)

Okres Krems
Bgm. Harald Leopold (Bgm. Langenlois)

Další zástupci:
Ing. Zuzana Skořepová (ředitelka Regionální agrární komory Jihočeského kraje)
Ing. Luděk Keist (ředitel Jihočeské hospodářské komory)

Regionální rozvoj
DI Josef Strummer (NÖ.Regional.GmbH)

Fond malých projektů
LAbg. Bgm. Margit Göll
BR Bgm. Eduard Köck

Plánování a infrastruktura
LAbg. Bgm. Jürgen Maier
LAbg. Bgm. Margit Göll

Život v regionu
Dr. Ernst Wurz

Hospodářská centra
Bgm. Karl Elsigan